Pohjois-Karjalan Yrittäjät | Suomen yrittäjät
Yhteystiedot

Kontiolahden yrittäjät ry.

Postitus/Laskutusosoite
Kontionloikka Oy / Kontiolahden Yrittäjät ry
Keskuskatu 8
81100 Kontiolahti


p. 040 037 6626 / Vesa

kontiolahden@yrittajat.fi

 

Puheenjohtaja
Vesa Vipuveräjä
Maansiirto Vipuveräjä Oy
p. 040 037 6626
vesa@vipuveraja.fi

 

Sihteeri / tiedotustiimin jäsen
Jarkko Peiponen

Kontionloikka Oy
p. 050 472 4144
jarkko.peiponen@kontiolahti.fi

 

Varapuheenjohtaja / tiedotustiimin jäsen
Sara Suvinen
SuviSaari Ky ja Ääniavara Oy
p. 040 557 6204
sara.suvinen@suvisaari.fi

 

Tiedotustiimin jäsen
Annamari Kärki
Sisäilmatalo Kärki
p. 050 307 11 62
annamari.karki@sisailmatalo.fi

 

Annu Ahonen
Kontionloikka Oy
p. 0400 265 020
annu.ahonen@kontiolahti.fi

 

Seppo Toppi
Sähköpalvelu Top Automation Oy
p. 0400 958 580
seppo.toppi@topautomation.fi

 

Heli Härmä-Hodzic
Parturi-Kampaamo Heli
p. 013 731 228
p. 050 355 3598
heli.harma@live.com

 

Sari Kaija
Virran Varrelta Design
p. 0400 910 949
sari@virranvarrelta.fi


Asko Mertanen
Kaucon Oy
p. 040 057 2638
mertanen@kaucon.com

 

Leena Kakkonen
Jaleka Oy
p. 050 557 2027
jaleka@elisanet.fi

 

Marko Vaittinen
Fin-Machining Oy
050 368 1920
marko.vaittinen@fin-machining.com

höytiäisenranta.jpg

Ota yhteyttä

Kontiolahden yrittäjät ry.

Kontionloikka Oy / Kontiolahden Yrittäjät ry
Keskuskatu 8
81100 Kontiolahti

 

p. 0400 958 580 / Seppo
p. 040 037 6626 / Vesa

kontiolahden@yrittajat.fi

 

Löydät meidät myös facebookista